بیمه «نکسوس موچرال» با جذب سرمایه جدید، کاربران صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال بیمه می‌کند

شرکت‌های سرمایه‌گذار خطرپذیر 2.7 میلیون دلار در شرکت بیمه نکسوس موچوال سرمایه‌گذاری می‌کند|

 DeFi Insurer

چندین صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر با همکاری یکدیگر تصمیم دارند 2.7 میلیون دلار روی بنیاد نکسوس موچوال سرمایه‌گذاری کنند. این شرکت تمایل دارد خدمات خود را گسترش دهد تا بتوانند کاربران صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال را در پوشش بیمه خود قرار دهد. نکسوس موچوال قصد دارد در سال 2021، یک میلیارد دلار پوشش بیمه‌ای بفروشد.

نکسوس موچوال یک شرکت بیمه است که دارایی‌های دیجیتال افراد را در برابر آسیب‌پذیری‌هایی که در کد قرارداد هوشمند محصولات سیستم‌های مالی غیرمتمرکز (دیفای) وجود دارد، بیمه می‌کند.

نکسوس موچوال در زمینه بیمه سیستم‌های مالی غیرمتمرکز (دیفای یا DeFi) فعالیت می‌کند. هیو کارپ، مدیرعامل مجموعه نکسوس موچوال چندی پیش اظهار داشت: «موقعیت ما به گونه‌ای است که افراد و شرکت‌های زیادی به ما مراجعه می‌کنند و از ما می‌خواهند که آن‌ها را در پوشش بیمه خودمان قرار دهیم. مسئله این است که ما در حال حاضر سرمایه کافی نداریم تا بتوانیم همه چیزهایی را که می‌خواهیم پوشش دهیم.»

نکسوس موچوال، یک پلتفرم اشتراک‌گذاری ریسک است که اخیراً 2.7میلیون دلار سرمایه‌ جذب کرده است. رهبری این سرمایه‌گذاری را کولایدر ونچرز بر عهده داشت و توانست با کمک 1کانفرمیشن، بلاک‌چین کپیتال، ورژن وان، دیالکتیک و سایر سرمایه‌گذاران شخصی و سازمانی در عرضه ارزهای دیجیتال، 2.7 میلیون دلار روی نکسوس سرمایه‌گذاری کند.

نکسوس موچوال یک شرکت بیمه است که دارایی‌های دیجیتال افراد را در برابر آسیب‌پذیری‌هایی که در کد قرارداد هوشمند محصولات سیستم‌های مالی غیرمتمرکز (دیفای) وجود دارد، بیمه می‌کند. فقط اعضای مجاز این توانایی را دارند که به شبکه دسترسی پیدا کنند، پوشش بیمه خریداری کنند و توکن‌های ان.ایکس.ام خریداری کنند.

شرکت نکسوس موچوال اعلام کرد که اکنون با این سرمایه جدید می‌تواند محصولات بیمه‌ای خود را گسترش دهد و کاربران صرافی‌های بزرگ و مهم ارز دیجیتال از جمله بایننس، کوین‌بیس، کراکن و جمینی را در پوشش بیمه خود قرار دهد. ایده این کار به گونه‌ای است که کاربران با عضویت در سازمان مستقل غیرمتمرکز (دائو یا DAO) که در بلاک‌چین اتریوم قرار دارد، خودشان را بیمه می‌کنند.

نکسوس موچوال توانست در پنج ماه پایانی سال 2020 ارزش کل ارز دیجیتال موجود در پروتکل خود را از 4 به 100 میلیون دلار افزایش دهد. این کسب و کار یک نقشه راه عالی برای سال 2021 تدوین کرده و قصد دارد یک میلیارد دلار از پوشش بیمه‌ای خود را به فروش برساند.

آدام بنایون، شریک بنیانگذار در کولایدر ونچرز اظهار داشت: «ما نکسوس موچوال را یکی از ستون‌های مهم و ضروری فناوری سیستم‌های مالی غیرمتمرکز (دیفای) می‌دانیم و تصمیم داریم به صورت کاملاً فعال از توسعه این پلتفرم حمایت و در مدیریت و راهبری آن مشارکت کنیم. همچنین تمایل داریم بودجه مورد نیاز برای پروژه‌های نکسوس موچوال را تأمین کنیم.»

وی افزود که چندی پیش کولایدر یک سرمایه‌گذاری استراتژیک و راهبردی دیگر هم در مجموعه آرمو فایننس (Armor Finance) داشته است. آرمور فایننس یک کارگزاری غیرمتمرکز که تحت پوشش نکسوس موچوال قرار دارد. گراف، زن‌گو، افیشنت فرانتیر، آی.دی.ای.ایکس و  هامینگبات، پروژه‌های دیگری هستند که کولایدر ونچرز روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده است.

این مطلب را نیز بخوانید:

موفقیت بزرگ بیمه‌ها در گروی استفاده از فناوری بلاکچین

دسامبر سال گذشته میلادی، هیو کارپ، مدیرعامل نکسوس موچوال، قربانی یک هک پیچیده و مهندسی‌شده شد و این موضوع باعث شد که او 8 میلیون دلار توکن ان.ایکس.ام از کیف پولی شخصی خودش برای مهاجم بفرستد. با وجود این مشکل باز هم نکسوس موچوال توانست در پنج ماه پایانی سال 2020 ارزش کل ارز دیجیتال موجود در پروتکل خود را از 4 به 100 میلیون دلار افزایش دهد. این کسب و کار یک نقشه راه عالی برای سال 2021 تدوین کرده و قصد دارد یک میلیارد دلار از پوشش بیمه‌ای خود را به فروش برساند.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.