قسمت چهارم بلاک‌پارتی: ایجاد اکوسیستم‌های پایدار

یک هنرمند میان‌رشته‌ای به ما نشان می‌دهد که چگونه فناوری بلاکچین به پایداری اکوسیستم‌ها و محیط زیست کمک می‌کند/

مدت زمان ایونت: ۴۵ دقیقه

نام هنرمند: هائویون ارین ژوا / هنرمند میان‌رشته‌ای

در دنیای بهم پیوسته امروز، پایداری بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. مصرف‌کنندگان امروزی انتظار دارند که شرکت‌ها مراقبت بهتری از محیط زیست انجام دهند، محصولات را با مسئولیت‌پذیری بیشتری تهیه و با ارزش‌هایی که به آنها اعتقاد دارند هماهنگ کنند.

بنا به درک چنین ضرورتی و برای ایجاد اکوسیستمی پایدار، الان شرکت‌های معتبری چون Cognition Foundry و Plant AG از امکانات بلاکچینی آی‌بی‌ام استفاده می کنند تا تجارتی دوستدار محیط ‌زیست و پایدارتر را که شفاف‌تر، با مسئولیت‌تر و پاسخگو‌تر است را نسبت به راه قدیم تجارت خود ایجاد کنند. راهی به آینده پایدارتر!

در این راستا بلاک‌پارتی از هائویون ارین ژوا خواست تا مفهوم پایداری که یک مفهوم مرکزی و مزیت مهم در فناوری بلاکچین است را با یک کار محیطی به تصویر بکشد. ژوا که یک هنرمند میان‌رشته‌ای است که از تعامل میان رنگ، شکل و مواد برای کشف درک انسان از محیط زندگی خود استفاده می‌کند. کار او برای ایونت مجازی بلاک‌پارتی ماهیت به هم پیوسته انسانیت و تجارت را تفسیر می‌کند: اینکه نحوه تصمیم‌گیری شرکت‌ها بر افراد مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارد و همچنین هر دو یعنی تولیدکننده و مصرف‌کننده بر جهان و محیط زیست اثر گذارند.

 او در کارش با استفاده از پلاستیک‌های نیمه شفاف سبک و چندلایه‌ای نشان می‌دهد که تاثیر چندلایه فناوری بلاکچین مبتنی بر ایجاد شفافیت، ارزش‌های مشترک، اقدامات مشترک و دست آخر نتایج بهتر زیست محیطی است.        

به نظر ارین ژوا فناوری بلاکچین می‌تواند به ایجاد اکوسیستم های پایدار کمک کند.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.