معرفی استارتاپ بلاکچینی | تاکسی بلاکچینی vite

تاکسی بلاکچینی ویت vite حمل و نقل اینترنتی
تاکسی بلاکچینی vite

در چند سال گذشته، جهان شاهد رشد تصاعدی اقتصاد حمل و نقل بوده است و هیچ نشانه‌ای از کند شدن این روند وجود ندارد. این رشد با گسترش روزافزون پذیرش تلفن‌های هوشمند و اتصال به اینترنت در شهرهای نوظهور جهان محقق شده  و پیش‎بینی می‏شود حجم اقتصاد حمل و نقل تا سال 2030 با رشدی هشتاد برابری به 285 میلیارد دلار برسد. تنها در سال 2017، بیش از پنج میلیارد سفر از طریق اپلیکیشن‏های اینترنتی انجام شده است. پیش بینی می‌شود که پایگاه کاربری سرویس‌های حمل و نقل تا سال 2021 به 500 میلیون نفر برسد. به طور همزمان، تعداد جوانان بدون وسایل نقلیه همچنان رو به رشد است.

باعث تأسف است که بگوییم، این رشد انفجاری در بخش حمل و نقل  در حال حاضر بازاری انحصاری برای شرکت­های غالب ایجاد کرده است، به علاوه این شرکت‎ها رفتاری غیر منصفانه با رانندگان دارند تا با تکیه بر درآمد کم آنها تجارت خود را رونق بخشند. تحت تأثیر سود، این شرکت‎ها در درجه اول به مناطق پرجمعیت کشیده می‌شوند و بسیاری از شهرهای در حال توسعه را که سیستم جایگزینی برای حمل و نقل ندارند، رها می‌کنند. این مسئله به نوبه خود  موجب نارضایتی نیروی کار می شودو رابطه با مشتریان را نیز از بین می‌برد.. همچنین افزایش قیمت­ها منجر به نارضایتی مشتری و تاثیر بد رسانه‌ای شده است.

نگرانی‌ها در مورد حمل و نقل سنتی

بی میلی رانندگان

رانندگان شرکتهای بزرگ حمل و نقل، سرمایه‏گذاری قابل توجهی در قبال خرید وسایل نقلیه مطابق با استانداردهای لازم انجام می‏دهند، اما اکثر آنها در پایان قادر به جبران هزینه‌های خود نیستند. این امر به دلیل هزینه‌ی کمیسیون 25٪ که توسط اکثر سرویس‌های حمل و نقل اخذ می‌شود و مقدار قابل‌توجهی از درآمد آنها را می‌گیرد، است. یک مقاله اخیر بلومبرگ نشان داد که رانندگان شاغل برای این شرکت‌ها “دستمزدی را می‌گیرند که فقط کمی بالای خط فقر است”. رانندگان با اعتراض در مکانهایی مانند آفریقای جنوبی، کنیا و نیجریه ابراز خشم کرده‌اند، اگرچه این امر به تغییر مثبتی منجر نشده است. مدل Vite به رانندگان کمک قابل توجهی خواهد کرد و به آنها این امکان را می‌دهد که به اندازه کافی برای رسیدن به اهداف خود درآمد کسب کنند و به سمت آزادی مالی بروند.

تاکسی‌ها و تجارت راکد

صنعت حمل و نقل فعلی، که به سرعت در حال تغییر است، تاکسی ها را پشت سر خود جا گذاشته است. اکثر مسافران ترجیح می‌دهند از نرم‏افزارهای اینترنتی حمل و نقل استفاده کنند و این به صنعت تاکسی‌ها آسیب رسانده و از مشتری آنها کاسته می‌شود. بسیاری از رانندگان تاکسی به شغل جدیدی رو آورده‌اند. تاکسی ها در سرتاسر جهان وجود دارند، اما بندرت فرصت‌هایی برای حضور آنها در جنبش سواری اشتراکی وجود دارد. Vite  با بهترین ناوگان تاکسی و رانندگان خصوصی همکاری خواهد کرد تا این فرصت را به رانندگان بیشتری ارائه دهد به طوری که کیفیت خدمات را به خطر نیاندازد.

مقررات و دولت

به کارگیری شیوه‌های غیر اخلاقی توسط شرکت‌های حمل و نقل، مانند دور زدن قوانین، نادیده‌گرفتن خدمات تاکسی‌های محلی و استفاده از رانندگان بدون نظارت؛ منجر به ناتوان کردن دولت در زمینه سرمایه‏گذاری در خدمات زیرساختی شهرها شده است. این با تحقق کامل برنامه Vite  و الگوی تأثیر همه جانبه اجتماعی که با سرمایه گذاری 1٪ از درآمد آن به طور مستقیم در پروژه‌های اجتماعی مانند «آغاز ایمن‌سازی جاده‌ها» به شهرها باز می‌گردد؛ خیلی تفاوت دارد.

اطلاعات و نکات ایمنی

امنیت داده برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برنامه‌های محبوب حمل و نقل اینترنتی همواره برای نشت اطلاعاتی و فاش شدن اطلاعات مشتریان با تبلیغات منفی روبرو بوده‌اند که مهمترین آنها در بهار سال 2014 رخ داد. می‏توان با ذخیره سازی داده‌ها در دفاترکل توزیع شده، که هرگز قابل دستکاری یا تغییر نیست، از این کار جلوگیری کرد. پلتفرم Vite برای استفاده از این مزیت و دستیابی به شفافیت و امنیت داده‌ها ساخته شده است.

تاکسی بلاکچینی ویت vite حمل و نقل اینترنتی

فرصت هایی که با  ViteCoin به دست می آیند

استفاده از قدرت بلاکچین برای بهتر کردن پرداخت بین مسافران و رانندگان باعث می‌شود معاملات «یکپارچه»، «کم هزینه‌تر» و «ایمن‌تر» شوند. سیستم پرداخت پول نقد و توکن ترکیبی vite امکان دسترسی حداکثر کاربر را فراهم می‌کند و افراد نا‌آگاه از ارزرمز‌ها نیز می‌توانند از امکانات vite استفاده کنند. کیف پول داخلی Vitecoin  دارای یک رابط کاربری دیداری و یکپارچه است که با یک دکمه در دسترس قرار می گیرد. کاربران تأیید شده قادر به ایجاد کیف پول VT خود در هنگام ثبت نام خواهند بود.

 

حذف جعل و سرقت هویت

گردش پول تقلبی تهدیدی جدی برای مؤسسات مالی و استفاده‌کنندگان از خدمات پس انداز ایجاد می‌کند. تحولات اخیر در فناوری‌های عکاسی، رایانه‌ای و چاپی و همچنین در دسترس بودن تجهیزات کم هزینه باعث شده است که تولید پول‌های تقلبی و سرقت هویت رایج شود. با استفاده از Vitecoin به عنوان لایه تسویه بین مسافران و رانندگان، موضوع پول‌های تقلبی از بین می‌رود.

 

کم کردن هزینه‌های کارت‌های اعتباری

به دلیل ترس از کلاهبرداری و سوءاستفاده، بدست آوردن کارتهای اعتباری و استفاده از آنها آسان نیست. همچنین، هزینه تراکنش‌ها زیاد است و باعث ناراحتی هم مسافران و هم رانندگان می‌شود.Vitecoin  با حذف کارتهای اعتباری و بانکها، امکان انتقال مستقیم هزینه از مسافر به راننده را پس از اتمام سفر ایجاد می‌کند. رانندگان نیز به نوبه خود می‌توانند تصمیم بگیرند که Vite Coin  خود را در کیف پول خود نگه داشته و یا آنرا تبدیل به پول نقد کنند.

 

پرداخت بدون مرز-رشد سریع و قابل اعتماد

یکی از ویژگی‌های متحول کننده  Vitecoin، جهانی بودن آن است که توسط همه رانندگان و مسافران در شبکه Vite پذیرفته می‌شود. این امر باعث می‌شود که خدمات Vite بسیار آسان‌تر به بازارهای جدید گسترش یابند، زیرا مسافران آزادی پرداخت همراه با هزینه‌های معاملاتی بسیار کم را دارند. Vitecoin  اساساً یک راه حل پرداخت برتر، در حال حاضر و آینده است.

 

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.